Студентски съвет: Наръчник на първокурсника 2024 edition

Наръчник на първокурсника

ЧЕСТИТО! ВЕЧЕ СИ СТУДЕНТ!

Дотук всичко изглежда чудесно. Пролетта беше обещаваща, но сега усещаш нотка на притеснение, нали?
Добрата новина е, че започваме след 20-ти септември. Всичко вече изглежда по-голямо и по-страшно, но спокойно! Ще се справиш!
Ние сме Студентски съвет и създадохме този наръчник на първокурсника специално за теб и за първите ти дни в университета. Докато си студент, ще имаш много хубави, но и много трудни моменти. Важното е да знаеш, че ако имаш нужда от помощ, ние сме тук, за да ти помогнем с каквото можем.
Кои сме ние и как да ни откриеш разбери тук.
УСПЕХ!

Може ли всеки студент да участва в Студентски съвет (СС) ?

Може, разбира се 🙂 Студентски Съвет е отворен не само към своите членове, но и към всички студенти, които с желание, идеи, предприемчивост и упоритост искат да помагат на колегите си и да развиват себе си. Можеш да дойдеш на изборите в началото на годината. Следи за датата за твоя факултет на сайта на СС или Фейcбук групата ни.