Стажантска програма на фирма Катек Електроник

Фирма „КАТЕК ЕЛЕКТРОНИК БЪЛГАРИЯ” ЕООД гр. Стамболийски предлага стажантска програма за студенти 2,3 и 4 курс специалност Електроника/ДПЕС или някоя от другите специалности във факултета.  Ако сте мотивирани да се учите, ако се интересувате от високотехнологично производство и имате желание да се развивате, КАТЕК ЕЛЕКТРОНИК БЪЛГАРИЯ предлага Лятна стажантска програма за отделите:  „Индустриализация”, „Качество“ и „Производство“

За да станете стажант е необходимо да сте завършили поне втори курс в университета и да имате желание за придобиване на практически опит в реална производствена среда.

ЗА ПЕРИОДА НА СТАЖАНТСКАТА ПРОГРАМА ЩЕ ИМАТЕ:

* Възможност за придобиване на практически опит и умения в международна компания с високи професионални стандарти;
    * Придобиване на ценни знания и възможност за успешно кариерно развитие;
    * Участие в един или повече проекти на фирмата, съобразени с образованието и
интересите ви;
    * Специализирано обучение;
    * Осигурен транспорт;
    * Добро възнаграждение и ваучери за храна;
    * Ментор от компанията с дългогодишен опит;
    * Възможност за предложение за постоянна работа в компанията;

За записване и повече информация изпратете автобиография по имейл magdalena.ganeva@katek-group.com или се свържете с  Магдалена Ганева на тел. 0879 537 412

Посочете кой курс сте в момента, каква специалност, какви са Вашите интереси в професионален план и всичко друго, което считате за релевантно.